Hľadaj v ESHOPe vložte názov, CAS, EINECS, vzorec

Zelená limetka - suchá sauna

Zelená limetka - suchá sauna
13.52 €/ 800ml16.22 € s DPH
Počet ks
Katalógové číslo
L-00139
Kategórie produktu:
Suchá sauna
Saunové arómy

Špecifikácia

Popis produktu

Pre spríjemnenie a na zvýšenie potešenia pobytu v saune odporúčame použitie saunových aróm, ktoré sú na báze prírodných esenciálnych olejov, alkoholov a nosných látok. Používanie aróm má svoje zásady a pravidlá tak ako suchej saune tak aj v parnej saune a v saune s parným generátorom.

SUCHÁ SAUNA.
Koncentráty sa používajú na prípravu vône vodného roztoku, ktorý sa naleje na saunové kamene. Je vhodný pre ručnú prípravu vody pre postrek kameňov v saune ako aj pre automatické dávkovanie v saunách
Koncentrát sa rozpustí vo vedierku vody pre zavlažovanie kameňov v saune. Do vedierka nalejeme 4-5 litrov studenej vody a asi 3-10 ml koncentrátu (v závislosti od veľkosti sauny). Arómy sa rozdeľujú na rýchlo sa uvoľňujúce vône (napr. Eukaliptus) a pomaly sa uvoľňujúce (napr. Oriental).
Riedenie: rýchlo sa uvoľňujúce vône: 7-10 ml/ 5 litrov vody
Pomaly sa uvoľňujúce vône: 3-7 ml/ 5 litrov vody
V prípade zmeny arómy, opláchnite vedierko horúcou vodou. Pri dávkovaní vône by sa nemala prekročiť odporúčaná dávka, pretože môže spôsobiť začervenanie a pálenie očí. Kamene na ktorých sú sedimenty alebo aj malé kamene môžu spôsobiť zmenu vône, alebo dokonca viesť k nepríjemnému zápachu, preto kamene musia byť umyté a ak sú opotrebované treba ich vymeniť za nové.

Výstražné slovo: NEBEZPEČENSTVO!

Výstražné symboly

horľavé látky
GHS02 - horľavé látky
dráždivé látky
GHS07 - dráždivé látky
látky nebezpečné pre životné prostredie
GHS09 - látky nebezpečné pre životné prostredie

Bezpečnostné upozornenia

  • P101+102+280+501 - Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. Zneškodnite obsah/nádobu do...