Hľadaj v ESHOPe vložte názov, CAS, EINECS, vzorec

Autokláv MICROJET v našom ESHOPe

Autokláv MICROJET v našom ESHOPeTepelná energia, potrebná pre sterilizáciu je v autokláve Microjet dodávaná priamo do média. Zdrojom energie sú mikrovlny podobne ako v mikrovlnnej rúre, takže k intenzívnemu ohrevu dochádza okamžite a rovnomerne v celom objeme kvapaliny. Sterilizácia tekutých médií trvá len 7 až 13 minút, v závislosti od sterilizovaného objemu. Samotný proces vystavenia vysokej teplote je veľmi krátky: len 60 až 90 sekúnd.

Vďaka kompaktnej konštrukcii, malým rozmerom a nízkej hmotnosti môže byť Microjet inštalovaný takmer kdekoľvek. Nie sú potrebné žiadne prívody a odvody vody, stačí len elektrická zásuvka. Kvapalné médiá ako sú výživné mikrobiologické médiá, pufre, roztoky sacharidov alebo voda, môžu byť sterilizované v štandardných laboratórnych nádobách s objemom 100 – 500 ml. Nádoby môžu byť zo skla alebo plastov odolných voči teplote 135°C.

Vyskúšajte si zadarmo našu demo verziu

Napíšte nám na info@centralchem.sk a náš špecialista navštívi Vašu firmu alebo laboratórium, predstaví Vám túto novinku a predvedie, aké jednoduché je s autoklávom Microjet manipulovať.

Podrobnejšie informácie o autokláve Microjet nájdete aj v priloženom letáku a v našom promo článku. 

CENTRALCHEM - najnovšie články