Hľadaj v ESHOPe vložte názov, CAS, EINECS, vzorec

CRANIT Proti riasam

CRANIT Proti riasam
6.00 €/ 500ml7.20 € s DPH
Počet ks
Katalógové číslo
M00110-25KG
Kategórie produktu:
Úprava vody v bazéne
Bazénová chémia

Popis produktu

Cranit Proti riasam

Kvapalný prípravok na zabránenie rastu rias a ich likvidáciu. Pôsobí na väčšinu rias, ktoré sa vyskytujú v bazénoch a je možné ho bez problémov použiť v kombinácii s dezinfekčnými prípravkami.
Vlastnosti
• Zabraňuje rastu rias
• Likviduje riasy
Aplikácia
Prípravok dávkujte do bazéna pri zapnutom filtračnom zariadení. Po napustení bazéna aplikujte počiatočnú dávku. Ak aj napriek tomu dochádza k viditeľnému rastu rias, použite na ich likvidáciu šokové dezinfekčné prípravky a po 48 hodinách po odstránení zvyškov rias z bazéna, opakujte pridanie počiatočnej dávky Cranit Proti riasam. V priebehu sezóny pridávajte udržiavaciu dávku 1x týždenne, v horúcom počasí alebo pri intenzívnom používaní bazénu dávkujte v kratších časových intervaloch. Na konci kúpacej sezóny pridajte do vody zostávajúcej v bazéne udržiavaciu dávku prípravku. Táto dávka slúži proti rastu rias v priebehu zimného obdobia a uľahčí prípravu bazénu
na nasledujúci sezónu.
Dávkovanie
Počiatočná dávka: 30 ml na 1 m3 (1 000 l) vody.
Udržiavacia dávka: 10 ml na 1 m3 vody.
Skladovanie
V pôvodných dokonale uzavretých obaloch v suchu pri normálnej teplote, oddelenie od potravín, nápojov a krmív. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.
Záručná doba
24 mesiacov odo dňa výroby (viď číslo šarže) pri dodržaní podmienok skladovania.
Upozornenie
Neručíme za škody spôsobené nesprávnym použitím prípravku. Používajte tento prípravok bezpečne. Pred použitím si vždy pozorne prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.