Hľadaj v ESHOPe vložte názov, CAS, EINECS, vzorec

Ajatím 10% roztok

Ajatím 10% roztok
12.00 €/ 1l14.40 € s DPH
Počet ks
Katalógové číslo
L00803-1L
Kategórie produktu:
Laboratórne chemikálie, čisté, p.a.
Chemikálie

Špecifikácia

Popis produktu

Biocídny výrobok je určený na dezinfekciu nielen povrchu pokožky, ale aj k plošnej dezinfekcii povrchov a predmetov. Spoľahlivo likviduje plesne, niektoré druhy vírusov, baktérie a nižšie huby. Nefarbí, nezapácha a nedráždi pokožku, neuvoľňuje nebezpečné plyny.

Typ biocídneho výrobku:
1.Osobná hygiena človeka
2.Dezinfekčné prostriedky a algicídy, ktoré nie sú určené na priamu aplikáciu na ľudí alebo zvieratá
3.Veterinárna hygiena
4.Oblasť potravín a krmív


Spôsob použitia a dávkovanie

Dezinfekcia pokožky: ponorte ruky do roztoku alebo potrite silno nasiaknutým tampónom alebo handrou, v prípade použitia balenia s mechanickým rozprašovačom aplikujte na dezinfikované miesto zo vzdialenosti cca 10 cm. Nenechajte zaschnúť.
Dezinfekcia stien, podláh, nábytku, dreva, predmetov z plastu, kovu, kože, gumy: Predmet alebo plochy potrite silno nasiaknutým tampónom alebo handrou. V prípade použitia balenia s mechanickým rozprašovačom aplikujte na celé plochy zo vzdialenosti cca 10 cm.
• hygienická dezinfekcia rúk 0,5-1 % roztok
• hračky 1% roztok (expozícia 60 minút)
• lekárske teplomery, výrobky z plastických hmôt 1% roztok (expozícia 30 minút).

Upozornenie:
Výnimočne sa u precitlivených osôb sa môžu objaviť vyrážky rôzneho charakteru a intenzity. Prípravok prestaňte používať a o ďalšom použití sa poraďte s lekárom. Mydlo (alkalické látky) rušia dezinfekčný účinok. Dezinfekciu vykonávajte buď po umytí a opláchnutí alebo vykonajte umývanie až po 15 minútach pôsobenia dezinfekcie. Nie je vhodná kombinácia Ajatínu Plus so silne oxidujúcimi látkami (peroxid vodíka) Uchovávajte mimo dosah detí. Zabráňte kontaktu prípravku s očami. Skladujte v suchu pri 15 až 25 °C.